Plecaki ze skóry naturalnej

Plecaki z prawdziwej skóry naturalnej to nadal rzadkość. My prezentujemy wam kolekcję tych plecaków damskich skórzanych, które spodobały się najliczniejszemu gronu polaków oraz polek:

plecaki ze skóry
Fotografia prezentuje plecak ze skóry naturalnej

Czy podoba Wam się powyższy plecak ze skóry naturalnej? Jeżeli tak to powinniście wiedzieć o nim kilka najważniejszych faktów:

  1. Ręcznie wykonane szwy z nici kaletniczych.
  2. Solidna skóra naturalna garbowana w Polsce
  3. Nietuzinkowy elegancki styl

Plecaki skórzane i nici kaletnicze

Czy wiecie jak ważne jest zastosowanie odpowiednich materiałów w produkcji plecaków skórzanych? Między innymi jest to odpowiednia nić. W szyciu plecaka damskiego skórzanego, niezbędne jest odpowiednie wykonanie szczegółów, a do tego niezbędne są odpowiednie komponenty. Powyższy fason składa się w elementów pozyskiwanych w Polsce i wytwarzanych z krajowych pół-produktów. No nie jest łatwy proces w dobie ogólnoświatowej globalizacji. W naszych czasach zakup nici oraz klamer robionych w Polsce z dobrych surowcowo źródeł to prawdziwy skarb. Skórzany plecak damski uszyty od podstaw z najlepszych jakościowo elementów musi być najlepszej jakości – to dewiza projektantów z jakimi współpracujemy.

Dewiza szewców mówi, że

Plecak ze skóry najlepszej jakości to plecak szyty w Polsce

Plecaki ze skóry garbowanej w Polsce

plecaki ze skóry

Oto przykład jak wygląda plecak ze skóry, która była garbowana ręcznie. Taka skóra naturalna zawsze jest lekko nierówna stylistycznie, posiada szramy oraz przebarwienia. Jest to naturalny efekt ręcznego garbowania, który utrzymuje się przez cały żywot skórzanego plecaka. Jeśli zatem zależy tobie na naturalności i efektom vintage, wybierz plecak damski skórzany garbowany ręcznie.

Skórzany plecak w eleganckiej wersji

plecaki ze skory

Jeśli elegancki design plecaka jest dla ciebie bardzo ważny i nie wyobrażasz sobie fasonu innego niż taki, jak prezentowany po prawej – to mamy dla ciebie coś wyjątkowego! Takim rozwiązaniem jest plecak skórzany damski wykonany przez projektantów galanterii dla Kobiet. Prezentowany projekt plecaka do coś więcej niż tylko rodzaj bagażu na codzienne rzeczy i garderobę damską. Damski plecak skórzany tej klasy jest esencją kobiecego stylu oraz galanteryjnego piękna. Sprawdzają się jako dodatki do odzieży jesiennej jak i wiosennych sukienek. Można śmiało powiedzieć, że spełniają oczekiwania najbardziej wybrednych modowo Pań.

Plecak ze skóry od Brytyjki

Widzieliście już wszystkie plecaki ze skóry, jakie mogliśmy wam zaprezentować w tej krótkiej recenzji. Jeśli chce cie przeczytać więcej na ich temat – zapraszamy na Brytyjka.pl, w tym celu kliknijcie poniższy link:

Jeżeli interesują ciebie również inne plecaki damskie skórzane, np wykonane z połączenia materiałów typu canvas, bawełna czy nylon – to Brytyjka.pl również jest odpowiednim miejscem.

Wsparcie merytoryczne i konsultacja z producentem galanterii

Drodzy Państwo, do powstania powyższego artykułu zainspirowała nas sytuacja polskich producentów Galanterii Skórzanej. Za konsultanta w tej kwestii posłużył reportaż, przeprowadzony z kaletnikiem Tadeuszem Bozowskim.

belveder kraków

Produkty do testów udzieliła firma Belveder, oddział Kraków.